Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кількість складів може сильно варіюватись в залежності не тільки від конкретного слова, а й від його граматичної форми. У ході виконання цього завдання дитина навчиться правильно розпізнавати слова з найбільшою або найменшою (в залежності від конкретною завдання) кількістю складів. На екрані перед учнем міститься набір слів, кожне з яких супроводжується ілюстрацією, що позначає відповідне слово. Ці обʼєкти повʼязані між собою тематично, хоча за написанням слова відрізняються між собою, рівно як і візуально. Для закріплення звʼязку між словами на екрані також є додатковий персонаж. Цей герой повʼязує між собою слова. Наприклад, губка, швабра, ганчірка – ці предмети повʼязані з прибиральницею, зображення якої і буде знаходитись на відповідному рівні. Наявність цих образів робить завдання більш схожим на гру. Учень має порахувати кількість складів у кожному слові. Рахувати треба за числом голосних – скільки голосних, стільки й складів. У завданні, яке сформульовано над малюнками, вказано, яке слово треба вибрати цього разу: де складів найменше або найбільше. Оскільки завдання теж змінюється, учню слід бути уважним кожного разу, коли починається новий етап. Коли дитина вибирає потрібне слово, то й переходить на наступний рівень. Під словами також є кнопки, натиснувши на які можна почути ці слова. Хоча рахувати простіше не на слух, а читаючи, наявність звукового компоненту покращує звʼязок усного та письмового мовлення у свідомості дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.9
Порівнюємо кількість складів у словах
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися