Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова є важливим інструментом комунікації. Мабуть, найважливішим, адже завдяки їхньому різноманіттю людина ділиться та сприймає думки, почуття, мрії, а також може повноцінно працювати як у рамках своєї професії, так і з іншою інформацією загалом. Окрім того, слова дуже важливу роль відіграють у культурі поведінці, тобто у тому, що є важливим для збереження звʼязків та продуктивних стосунків у соціумі. У ході виконання цього завдання дитина буде вибирати лінію поведінки в залежності від того громадського місця, про яке буде йти мова у конкретному рівні. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься досить якісний і деталізований малюнок, на якому зображено таке місце. Впізнати його буде дуже легко, тим паче, що воно називається у завданні до рівня. Під малюнком є кілька варіантів дієслів, серед яких є тільки одне слово, котре називає те, що можна робити у цьому місці згідно з загально прийнятими нормами поведінки. Учень має зрозуміти, що у діях, рівно як в дієсловах, котрі ці дії називають, необхідно витримувати доречність. Якщо учень знаходиться у кінотеатрі, не варто галасувати та бігати – у це місце люди приходять, щоб подивитись кіно. Це не просто правила, які необхідні заради простої дисципліни – вони допомагають людям знаходитись разом в одному місці і не заважати одне одному. Коли учень вибирати дієслово, яке підходить для того чи іншого малюнку, називаючи єдину підходящу дію, то проходить на наступний етап завдання. Там буде не тільки інша ілюстрація, а й новий набір дієслів. Оскільки їх на кожному рівні буде кілька, словниковий запас дитини значно розшириться, а головне – учень розумітиме доречність певних слів та дій в залежності від місця.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.8
Поведінка у громадських місцях
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися