Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Навіть для затятого любителя великих міст знання назв природних обʼєктів буде до нагоди, адже природа оточує всіх людей, і сховатись від неї не вийде. Проте, коли йде мова про українські назви рослин, велика кількість людей не може згадати більшості назв дерев (знаючи, як ці дерева в дійсності виглядають, а не просто згадавши слова без розуміння їх значення),а з назвами квітів ще складніше. В українській мові вдосталь назв для квітів, які більше ні в якій іншій мові не зустрічаються. Знати цю частину словникового запасу слів рідної мови корисно з практичної точки зору і важливо для власного розвитку. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься зображення цієї квітки. Поряд є текст – речення, в якому описується ситуація, де ця квітка фігурує, наприклад, той чи інший персонаж (його зображення теж зазвичай є) збирає їх на полі. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти те слово, яке є назвою квітки, і виділити його у тексті речення. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де працюватиме вже з іншою квіткою, виконуючи аналогічні дії. Отже, завдяки цій вправі дитина дізнається і про зовнішній вигляд квітки, і про те, як вона називається, спів зіставивши це і запамʼятавши. Крім того, ця вправа є досить важливою і з академічної точки зору: завдяки ній напрацьовується вміння диференціювати елементи речення, відшукуючи у ньому саме ті слова, які потрібно. Це знадобиться в майбутньому і при виконанні інших вправ, з рослинам не повʼязаних.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.4
Рослинний світ: квіти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися