Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ребуси – інтелектуальна гра, яка використовується і як розвага, і як спосіб тренування розумових здібностей, здатності аналізувати та приймати логічні рішення. Особливість ребусу в тому, що вони представляють з себе, по суті, спосіб шифрування певного слова. Частина його, одна або кілька літер, подаються у звичайному вигляді літери. Все інше – ілюстрація, яка змальовує обʼєкт, назва якого за звучанням подібна до тих частин слова, які залишилися. Наприклад, на екрані намальовано літеру «г», яка є першою у слові, а після неї – кілька рибок. Оскільки їх декілька, але судячи з того, що зображені вони досить умовно, важливою є їхня кількість. Отже, слово «риби» (памʼятати треба про множину) приєднується до літери «г» і виходить абсолютно інше слово – «гриби». Цікаво, що саме граматична форма зробила можливим такий ребус, адже форма множини у цих двох слів досить відмінна. Отже, на кожному етапі цього завдання дитина стикатиметься з новим подібним ребусом. Щоб знаходити правильну відповідь, дитині треба правильно аналізувати малюнок, згадувати назву зображеного предмету, після чого коректно приєднувати це слово до літер, які вказані у звичайному форматі буквених символів. Коли дитина знаходить відповідь, то це слово вона має вписати у порожню область, що знаходиться під ребусом. Тоді-то й відбувається перехід на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.9
Розгадуємо ребуси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися