Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники можуть здатись тільки придатком до іменників, котрий характеризує його і відіграє у повідомленні другорядну роль. Але насправді прикметників надзвичайно багато, і вони описують явища та предмети з різних сторін, точок зору тощо. Саме прикметники деталізують повідомлення. Зокрема є прикметники, які описують колір. Самих тільки кольорів людське око розрізняє багато тисяч, і хоча для основних є пара десятків слів, оволодіння ними є досить корисним і важливим. Якщо раніше тема кольорової диференціації вивчалась саме як частина вивчення явищ навколишнього світу, то цього разу акцент робиться саме на тому, що слова, які називають кольори, здебільшого мають форму прикметників. У ході виконання цього завдання дитина буде розрізняти тваринок різного кольору. Тематика тварин особливо цікава для дітей будь-якого віку, тож цей урок учень запамʼятає добре. На екрані перед учнем міститься малюнок, який представляє собою не просто предметний ряд або набір образів, а повноцінну ілюстрацію, з фоном та багатьма деталями. Центральними образами виступають тваринки. Учень з-поміж них має вибрати одну. Яку саме? У завданні, формулювання якого дитина знайде над малюнком, вказано колір цієї тваринки. Слово, яке називає колір, належить до прикметників і вбудовано у структуру речення, тож учень, виконуючи це завдання, бачитиме, як саме змінюються прикметники за відмінками та які граматичні форми вони загалом мають. Коли дитина вибирає тваринку, яку треба, то проходить на наступний етап, де буде інший малюнок, і знайти треба буде істоту вже іншого кольору.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Розрізняємо тварин за кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися