Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже було згадано вище, прикметники є похідними від іменників словами. Це означає, що, хоча прикметники й є самостійною частиною мови, яка відіграє свою певну роль, при цьому всьому саме іменники цими словами і характеризуються. Зокрема це стосується теми матеріалів. Наприклад, є слово «дерево», яке називає обʼєкт живої природи, а є слово «деревина», котрий означає сприйняття дерева як матеріалу. Похідним прикметником є «деревʼяний», тобто такий, який було зроблено з дерева. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з багатьма спеціалізованими прикметниками, що називають матеріал для виготовлення чогось. На екрані перед учнем міститься ряд предметів, зображення яких виповнено якісно та деталізовано. У завданні, яке міститься над малюнками, вказано у вигляді прикметника той матеріал, з якого зроблено деякі з цих обʼєктів. Учень читає завдання і розуміє значення прикметника, після чого дитині залишається виділити ті предмети, які були виготовлені з відповідних матеріалів. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде працювати з іншим рядом малюнків. Вони будуть виготовлені з інших матеріалів. Механіка виконання завдання досить проста, але акцент робиться саме на ознайомленні дитини з принципами утворення прикметників від іменників. Учень бачить на кожному етапі у завданні нові й нові прикметники, запамʼятовує їх, щоб використовувати у спілкуванні в повсякденному житті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.3
Розрізняємо предмети за матеріалом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися