Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досі дитина працювала лише з тими прикметниками, що описують зовнішність предметів та обʼєктів. Дитина вже знає про слова, що використовуються для опису форми, розмірів, кольорів та особливих властивостей (наприклад, те, до яких іменників підходить прикметник «пухнастий»). Проте цього разу дитина піде трохи далі і працюватиме з прикметниками, котрі описують внутрішній стан. Опис емоцій та почуттів складніший, бо вони є субʼєктивними матеріями, розуміння яких базується на емоціях та вмінні ставити себе на чуже місце. Тому перший крок на шляху до розуміння теми емоцій та внутрішнього стану, який описується прикметниками, робиться за допомогою міміки. Адже саме за допомогою міміки люди виражають і, певною мірою, втілюють свої емоції, тож у дитини вже є набір асоціацій, які повʼязані з цією темою. На екрані перед учнем міститься три персонажа. Це казкові герої, наприклад, хатинка на курячих ніжках. Такий образ було вибрано не просто так: хатинка у казці явно жива, але обличчя у звичному сенсі цього слова у неї, звісно, нема, тож учню доведеться більше покладатись на символічне відображення міміки, а не на конкретний образ. Кожна хатинка виражає свою емоцію, причому досить яскраво та красномовно. І кожна підписана своїм прикметником, що описує її, хатинки, внутрішній емоційний стан. Проте прикметники заплутані. Хатинки, щоб виконати це завдання, треба змінити місцями таким чином, щоб під кожною знаходилось відповідне слово-прикметник, який дійсно правильно зображає її настрій. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії, але вже з іншим набором емоцій, а відтак – і з іншими прикметниками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.8
Розташовуємо картинки відповідно до ознак
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися