Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина має справу з поодинокими літерами, працювати з ними досить легко, адже ніщо не відволікає увагу. Проте розташовувати слова в алфавітному порядку значно складніше, адже інші буквені символи відтягують концентрацію учня. Якщо, виконуючи попереднє завдання, дитина мала додаткові підказки (малюнок відтворював сюжет речення, та й те, що слова формували речення, тобто закінчену і зрозумілу фразу – теж було підказкою), але зараз, оскільки учень вже досить добре натренований у знанні алфавіту, дитина буде просто працювати зі словами. Їх треба буде розмістити в алфавітному порядку. На кожному етапі вправи перед учнем міститься ряд таких слів. Біля кожного є своя активна кнопка, натиснувши на яку дитина почує слова, написані літерами. Також на екрані є додаткові ілюстрації – обʼєкти, які називаються цими словами. Дані малюнки мають урізноманітнити візуальний ряд завдання, а наявність додаткового персонажа, іншого учня, якому, власне, і треба допомогти з розташуванням слів, додає завданню  додаткової інтерактивності. Таке різноманіття особливих нюансів, які направлені на допомогу учню, було створено, тому що спосіб розміщення слів за алфавітним порядком для дитини тут новий. Якщо раніше це треба було робити за першою літерою, то тепер – за всіма. Тобто, якщо перші букви однакові, треба розглядати вже другі, а якщо другі – то треті. А це вимагає від дитини додаткових зусиль для збереження концентрації, адже порівнювати слова по буквах складніше, ніж просто аналізувати перші літери.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.7
Розташовуємо слова в алфавітному порядку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися