Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Займенники використовується не тільки для того, щоб позначати предмети, не називаючи їх, а й для багатьох інших найрізноманітніших цілей. Наприклад, займенники використовуються для того, щоб позначити належність предмета чи групи предметів певній особі (слова типу «моє», «наше»), або для того, щоб окреслити співрозмовників (наприклад, займенники «ми», «вами») у різній формі. Цікавим явищем, яке може спостерігати дитина, вивчаючи мову, є її конструктивність: маленькі слова, що містять тільки один склад, цілком можуть бути частиною інших слів, інколи повʼязаних, а інколи – абсолютно сторонніх. У ході виконання цього завдання дитина переконається у цьому і ознайомиться з різноманіттям займенників у різних їхніх формах. На екрані перед учнем міститься неповне слово – є тільки його частина, проте пропущено цілий склад, а то й два, на місці яких є порожня область. Поряд з картинкою міститься зображення обʼєкта, про який йде мова. Ця ілюстрація урізноманітнює візуальний ряд і водночас слугує підказкою для учня, щоб йому було легше зрозуміти, що за слово треба утворити. Варіанти складів, які треба перемістити у порожні ділянки, містяться під словом. Кожен з цих варіантів – повноцінне слово, займенник. Учень вивчає ці варіанти і вибирає той, який потрібно, після чого проходить на наступний етап. Оскільки мета завдання не повʼязана з займенниками напряму, їх вивчення проходить паралельно. Дитина не концентрується на темі, але через те, що на кожному етапі перед учнем нова пара займенників, їхнє різноманіття учень запамʼятає.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.5
Утворюємо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися