Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота зі складами трохи складніша, ніж з поодинокими літерами, адже, якщо у слові бракує однією букви, все одно у бльшості випадках можна зрозуміти, що це за слово, а от, якщо у ньому бракуватиме цілого складу, то працювати стає не так просто. Проте виконувати вправи зі складами й цікавіше. Це завдання присвячене утворенню зі складів, що належать іншим словам, нового слова. Вправа має сильний ігровий акцент. На екрані перед дитиною міститься кілька слів. Кожне супроводжує ілюстрація, на якій зображено предмет, названий цим словом. Над ними порожні клітинки. Туди треба перемістити потрібні склади з нижніх слів для того, щоб утворити з їхньою допомогою зовсім інше. Яке саме? Це підказує малюнок, котрий також знаходиться поряд. У завданні  вказано, які саме склади треба брати у словах знизу. Наприклад, слово можна утворити за допомогою перших складів. Тоді учень має здогадатись за малюнком, що це за слово, знайти перші склади і перемістити їх у правильному порядку до порожніх клітин. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний подібний рівень завдання. Саме насичення візуальними образами та малюнками робить цю вправу грою, але дуже корисною грою, адже у ході її виконання учень розуміє всю гнучкість та багатогранність української мови.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Утворюємо слово зі складів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися