Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень вивчав букви, то бачив у букварі та у попередніх завданнях, що літери бувають великі та малі. Здебільшого великі літери використовуються як перші у новому реченні, але також ними починаються слова, які є власними назвами. До цього різновиду слів належать будь-які імена, назви місць тощо. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме саме з власними назвами та великими літерами, з яких вони починаються. На екрані на кожному етапі завдання перед учнем міститься зображення нового речення. У ньому йде мова про дії певного персонажа, який називається не за фахом чи іншими характеристиками, а по імені. Імʼя має писатись тільки з великої літери. Проте місце у реченні з імʼям пропущене – там тільки порожня ділянка. Варіанти написання знаходяться під фразою. Один з усіма маленькими буквами, а інший має першу літеру великою. Його й треба вибрати – але тільки у випадку, коли це доречно, тобто, якщо йде мова про власну назву. Коли дитина робить свій вибір та натискає на це слово, то проходить на наступний етап, до нового речення. Під кожним варіантом є активна звукова кнопка, яка активує аудіо запис цього слова. Тож учень може переконатись в тому, що великі літери – це надбання виключно писемної мови, адже в усній слова вимовляються однаково. Оскільки механіка виконання вправи досить одноманітна, інтерес до неї зберігається завдяки ілюстраціям, які супроводжують кожен рівень і зображують те, про що йдеться в реченні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.8
Велика літера у власних назвах
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися