Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ознака предмета може слугувати тим, за допомогою чого його можна впізнати. Здебільшого, будь-які обʼєкти навколишнього світу мають досить великий ряд ознак. Це й фізичні характеристики, наприклад, довжини чи висоти, і особливості зовнішності, колір тощо. Живі істоти мають свій характер та певні біологічні особливості, а абстрактні речі – свої властивості, і здебільшого їх теж цілий набір. Тож, якщо необхідно розпізнати обʼєкт саме за його якостями, то їх має бути кілька, щоб уточнити коло пошуків. Адже червоним може бути і яблуко, і машина, і кров. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься вгадувати предмет за ознаками. На екрані перед учнем міститься ряд прикметників. Під ним є кілька малюнків, на яких зображено абсолютно різні предмети. Прикметники описують обʼєкт з різних сторін, тож вони не входять у протиріччя одне з одним. Разом вони цілком успішно змальовують словесний портрет того чи іншого предмета чи навіть істоти. Учень має з-поміж варіантів, що містяться під набором прикметників, вибрати той обʼєкт, для опису якого підходять всі ці прикметники. Важливо, що ці обʼєкти підібрано так, щоб інші предмети теж підходили під опис – але не повно, тобто тільки для одного обʼєкта підходять всі три прикметника, але іншим підходять один чи два. Тож дитині доведеться бути уважною, роблячи вибір. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим рядом прикметників та новими різноманітними варіантами. Вони, ці варіанти, подаються не словами-іменниками, а картинками для урізноманітнення візуального ряду та стимуляції інтересу дитини до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Вгадуємо предмет за ознакою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися