Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою попереднього завдання дитина дізналась про те, що для того, щоб назвати один і той самий предмет, можна застосувати різні слова – і всі вони однаково підійдуть, проте це не єдиний цікавий спосіб повʼязувати слова та обʼкєти. Існує і протилежне явище: деякі слова підходять для абсолютно різних обʼєктів та явищ, однаково добре описуючи їх всіх. З цим і ознайомиться учень у ході виконання цього завдання. На екрані перед дитиною міститься малюнок. Це не просто набір обʼєктів, а повноцінна ілюстрація, в якій можна вгледіти певний сюжет, ідею і багато компонентів – різних деталей та окремих предметів. Деякі з них, хоча й зображують зовсім різні речі чи явища, можна описати за допомогою одного слова, котре подається у завданні, що сформульовано над малюнком. На кожному етапі вправи і завдання з цим словом, і малюнок будуть зовсім іншими. Учень має дослідити ілюстрацію та знайти там всі обʼєкти, які можна виділити. Вони будуть підсвічуватись при наведенні на них. Серед цих активних обʼєктів треба знайти такі, що підходять під опис тому слову, котре вказане у завданні. наприклад, на екрані є такі активні обʼєкти: літак, птаха, миша, гора. Слово у завданні «літаючий». Отже, дитина і має обрати ті обʼєкти, котрі можуть літати. Попри те, що літак та птаха належать до різних типів предметів за приналежністю до неживих та живих обʼєктів відповідно, вони обидва літають, а відтак підходять для того, щоб їх описували цим словом. Коли учень зробить свій вибір і виділить підходящі малюнки, то пройде на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Вгадуємо предмети за спільною ознакою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися