Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Будь-яка інформація краще засвоюється тоді, коли її опрацювання повʼязане з додатковими задачами. Після того, як учень ознайомився з темою займенників та опрацював деякі її підрозділи, завдання, де фігурують дії з цією частиною мови, можна комбінувати з іншими темами. У ході виконання цього завдання учень буде водночас і відгадувати загадки, і шукати в їхньому тексті займенники. Слова у розумінні та свідомості дитини мають втратити однорідність.  Із займенником все трохи складніше, адже ці слова вказують на обʼєкти, не називаючи їх, а також вказують на різні відносини між ними. На кожному етапі цього завдання дитина бачитиме на екрані нову загадку. Учень читає її, розуміючи значення кожного слова. Дитина відгадує загадку, знаходячи правильну відповідь серед варіантів, які є під текстом. Слово-відгадка є іменником і замінюється у тексті займенником, який узгоджується з ним за родом і числом, тож не тільки сенс загадки, а й граматичний звʼязок іменника і займенника можуть бути підказкою для учня. Коли дитина робить свій вибір з-поміж варіантів, залишається тільки обрати займенник у самій загадці. Зробити це дуже легко – треба просто вказати на те слово, яке можна замінити іменником-відгадкою. Після того, як дитина виконає обидві ці дії, почнеться новий етап, де не тільки загадка, а ілюстрації, які її супроводжують, будуть іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.8
Відгадуємо загадки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися