Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сполучники, як вже знає дитина, належать до так званих службових частин мови, що означає наступне: самі по собі ці слова не мають власного лексичного або граматичного значення, і служать для звʼязків слів у реченні та речень у тексті. Проте сполучників є кілька видів: єднальні, розділові та протиставні. В залежності від того, який саме вид використовується цього разу, слова набувають нового відтінку значення. Це досягається завдяки тому, що сполучники легко перетворюють просто набір якостей на взаємоповʼязані слова. Наприклад, якщо між двома прикметниками стоїть сполучник «і», то, вочевидь, йде мова про простий перелік якостей описуваного обʼєкта. Але якщо замість цього сполучника використовується «але», то ці ж якості протиставляються одна одній. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься самостійно вписувати сполучники. На екрані перед учнем міститься речення, в якому прямо обʼєкт не називається. Зате у цій фразі є кілька прикметників. Учень має за контекстом зрозуміти, чи протиставляються описувані якості, чи ні. Вписавши у порожню клітинку між ними відповідний сполучник, дитина має також відгадати, про який саме обʼєкт йде мова. Тільки після цього учень проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії. Особливість цієї вправи у тому, що учень великий обʼєм роботи виконує самостійно. Він сам вписує потрібне слово у порожню клітинку і вибирає з-поміж кількох варіантів відповіді правильний. Таким чином робота зі сполучниками поступово перетворюється на щось досить легке та звичне.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Вписуємо сполучник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися