Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Всі літери української мови містяться в абетці – спеціальному ряді букв, який було створено та складено саме для того, щоб ті, хто вивчає мову, знали свій «арсенал» для письма. Для абетки є характерним сталий порядок букв, тобто їхнє місцерозташування відносно одне одної не змінюється ніколи. Можливо, для когось це становить додаткове випробування, адже, вивчаючи алфавіт, не можна міняти букви місцями. Проте, коли учень його вивчить, то один і той самий варіант буквеного ряду запамʼятати набагато простіше. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься саме у закріпленні свого знання абетки. Для цього на екрані на кожному етапі вправи знаходиться зображення алфавіту. Він є неповним: у ньому пропущено відразу кілька літер – ріізних на кожному наступному етапі. Проте завдання досить легке, адже варіанти того, які саме літери мають бути у порожніх клітинках, вже є. Дитині залишається тільки розставити їх по своїх місцях. Для цього учню слід згадати, які літери є сусідніми для них. Коли дитина розміщує букви по своїх клітинках, то проходить на наступний етап до нового аналогічного завдання. Завдяки цій вправі дитина краще завчить розташування букв не лише завдяки механіці її виконання, а тому, що на кожному етапі перед очима учня буде один і той самий ряд літер.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Вставляємо літери в абетку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися