Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як саме визначити те, до якого часу відносить те чи інше дієслово? Методів є три. Перший – за контекстом, адже дитина розуміє, читаючи речення, коли саме відбувалася описана в ньому дія. Другий – за допомогою характерних частин слова, які визначають граматичну категорію часу. І нарешті третій – за допомогою правильно поставленого питання. Для того, що використати перший спосіб, потрібно, щоб перед очима було все речення повністю, а це не завжди можливо. Для використання другого способу потрібне дуже хороше знання граматики дієслів та варіантів різних його суфіксів і закінчень, що приходить з досвідом. Відповідно, найпростіший спосіб дізнатись час дієслова – правильно задати питання. Якщо до дієслова доречно задати питання «що робив?» або «що зробив?», то йде мова про минулий час. Якщо питання виглядає як «що робить?», то це дієслово виражає дію, яка відбувається зараз, на момент мовлення. І у випадках, коли питання виглядає як «що робитиме?», «що зробить?» або «що буде робити?», то це дієслово у майбутньому часі. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у вмінні правильно ставити такі питання. На екрані перед учнем міститься ряд дієслів – всі вони в іншому часі. Ряд новий для кожного наступного рівня, як і малюнки, котрі супроводжують слова та зображують персонажів, які виконують названі дії. У завданні, яке є над рядом слів та ілюстрацій, вказано питання (яке теж зміниться на наступному етапі), і дитина має вибрати те слово, до якого можна це питання поставити. Коли учень робить свій вибір, то проходить на наступний рівень завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Вибираємо дію за питанням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися