Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Писемна та усна форми мови – це дві сторони одного явища. Вони взаємоповʼязані, і для української мови характерною є відповідність звуків до літер, які й передають ці звуки на письмі. Щоб учень в майбутньому міг вільно працювати з цими інструментами вираження думок та викладення інформації, зараз важливо, аби дитина навчилась співзіставляти літери і звуки. Цьому й присвячено дану вправу. Попри велику важливість для розвитку мовленнєвої діяльності, ця вправа має більший акцент не на академічній стороні, а на ігровій. На екрані перед дитиною міститься малюнок з симпатичними різнокольоровими монстриками. Вони милі і схожі на улюблених героїв мультфільмів. Ці мострики зображені динамічно: вони скачуть, бігають, танцюють, сміються і дивуються. При цьому вони й промовляють звуки, які оформлені, як діалог у коміксі – від кожного мострика відходить хмаринка, всередині якої і знаходиться той чи інший звук, який на письмі виражається певною літерою. Під малюнком є кілька активних кнопок. Натиснувши на кожну, учень викличе схований в ній звук. Дитина має співвіднести ці кнопки з літерами і обрати з-поміж кнопок ті, які видають саме ті звуки, котрі промовляють монстрики. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап до аналогічного завдання. Хоча мета даної вправа полягає у тому, щоб допомогти дитині краще навчитись співзіставляти звуки та літери, важливо, що у ході виконання завдання учень працюватиме тільки з дзвінкими приголосними звуками. Це допоможе в майбутньому краще їх відрізняти від всіх інших.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Вибираємо дзвінки приголосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися