Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники можуть використовуватись з багатьма різноманітними цілями. Наприклад, для того, щоб окреслити спільні ознаки для різних речей. Навіть якщо обʼєкти є дійсно різними і сильно відрізняються одне від одного за більшістю характеристиками, все рівно цілком можливо, що серед них є ті, які мають певну спільну ознаку, котру можна використати як критерій для підбору. У ході виконання цього завдання дитина напрацьовуватиме цей навичок на практиці. На екрані перед учнем міститься предметний ряд. Всі зображені на малюнках обʼєкти різноманітні та досить цікаві. На кожному рівні є новий набір малюнків. Хоча всі вони відрізняються між собою за кольором, формою, розміром, проте між ними є дещо спільне, наприклад, тематика: на одному рівні всі обʼєкти є продуктами, а на іншому – транспортними засобами тощо. У завданні вказано, яку ознаку мають в собі мати предмети, які необхідно вибрати. Критерій підбору суто лексичний. Наприклад, серед всіх зображених продуктів учень має виділити тільки солодощі. В такому випадку дитина просто згадує смак кожної страви, після чого й робить свій вибір. Дуже важливо, що зовнішність обʼєктів не завжди відіграє важливу роль, що дає дитині зрозуміти: прикметники описують різні сторони навколишнього світу, в тому числі і невидимі для ока ознаки. Коли учень вибирає всі необхідні обʼєкти, то проходить на наступний етап. Цікавість дитини до виконання вправи підсилюється завдяки тому, що речі, із зображенням яких доведеться працювати на рівнях вправи, кардинально різні. А знаходження у них певної спільної ознаки доповнює картину світу дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.5
Вибираємо картинки за спільною ознакою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися