Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники можуть описувати різні сторони існування явища чи предмета. Вони досить добре відображають настрій, внутрішню суть речей тощо. Але велика кількість слів, що належать до цієї частини мови, так чи інакше описують зовнішність і  форму обʼєктів. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме саме з такими словами. На екрані перед учнем міститься малюнок, на якому зображено пара предметів. Вони, ці предмети, дуже сильно відрізняються за розмірами, кольором, а також за призначенням і тим, з яких складових елементів вони були створені. Проте дещо в них є спільне – це форма. Під парою малюнків є ряд прикметників. Серед них дитина має вибрати той єдиний, який називає форму, що підходить для опису обох цих обʼєктів. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде  виконати аналогічні дії, але вже з іншими предметами та словами. Щоб обрати прикметник, дитині не доведеться особливо сумніватися – форма предметів очевидна. Проте, попри легкість виконання вправи, це завдання має досить важливу функцію: завдяки ньому дитина знайомиться з повним набором слів активної лексики української мови, які присвячені саме опису та назві різних форм предметів. В той же самий час, оскільки ця ознака є спільною для зовсім різних обʼєктів, дитині стає зрозуміло, наскільки прикметники універсальні. Тобто те, що один і той самий прикметник може використовуватись для опису зовсім різних предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.7
Вибираємо ознаки за формою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися