Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наступний крок для поступового опанування мови – це тренування вміння розпізнавати слова, які містять ті чи інші звуки. Цьому присвячена дана вправа. На екрані перед дитиною міститься багата деталями ілюстрація, на які зображено персонажа, котрий збирається вирушити в подорож. Він складає валізу, і йому треба допомогти скласти саме ті речі, які мають у своїй вимові певний звук. Цей звук надається у формулюванні завдання і змінюється на кожному етапі вправи разом з деталями малюнка. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти всі потрібні предмети, згадати, як вони називаються і промовити їхню назву вголос, аби впевнитись, що потрібний звук в них дійсно є. Після цього залишається тільки перенести ці речі до валізи. Отже це завдання вимагає від дитини не тільки знання назв предметів оточуючого світу, а й розуміння того, якою саме літерою передається на письмі потрібний звук. Адже він вказаний у завданні саме у вигляді буквеного символу, тож дитині доведеться навчитись співзіставляти мову усну та писемну. Хоча ця вправа є досить цікавою саме з точки зору розвитку мовленнєвих навичок, для дитини більш важливим є потужний ігровий акцент: багата деталізація та механіка виконання завдання перетворюють вправу на справжню гру з невеличким, але самодостатнім сюжетом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Вибираємо потрібні речі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися