Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Українська мова досить багатогранна. У ній є немало слів, які досить подібні за лексичним значенням, але кардинально відрізняються за виглядом, будовою. Це синоніми, і завдяки ним мовець може дійсно повно та докладно висловитись, не боячись повторів, адже більшість синонімів, хоча й вельми близькі за значенням, все ж трохи та й відрізняються одне від одного. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з синонімами у вправі, що має сильний ігровий акцент. На екрані перед учнем міститься зображення певного обʼєкта. Його треба перемістити в одну з двох областей. Вибір треба робити згідно з наступними тонкощами: кожна область підписана своїм набором прикметників, і вибрати треба ту, де прикметники дійсно правильно описують та характеризують цей обʼєкт. Отже, механіка виконання завдання, як може здатись дитині, взагалі не стосується синонімів і змушує згадати логічні звʼязки іменникових словосполучень, і це так – дитині, аби зробити правильний вибір, дійсно треба буде правильно повʼязати іменник-обʼєкт з прикметниками-рисами, які цей обʼєкт описуватимуть. Проте також дитина може помітити, що біля кожної зони таких прикметників кілька. Якщо дитина уважно придивиться до них, то зрозуміє: всі ці слова дуже схожі за значенням, хоча вони зовсім відрізняються за вимовою та написанням. Ці прикметники і є синонімами. Виконуючи цю вправу і переміщуючись між її рівнями, дитина зрозуміє, що у словосполученнях можна замінювати їхні елементи (ті чи інші слова або навіть всі у конкретній конструкції) без значної зміни значення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.1
Вибираємо слова, однакові за значенням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися