Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова в українській мові можуть не тільки бути близькими або різними за значеннями, а й називати явища або ознаки, які є протилежними одне одному. Такі слова називаються антонімами. Вони утворюють специфічні пари самостійних слів, які можуть належати до різних частин мови. Наприклад, антонімами є прикметники «добрий» і «злий», іменники «любов» і «ненависть», дієслова «кричати» і «мовчати». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати саме з антонімами. На екрані перед учнем міститься зображення слова, до якого треба підібрати протилежне за значенням. Варіанти будуть знаходитись поряд, коло цього слова. Свій вибір дитина має зробити, керуючись суто лексичним значенням і необхідністю утворити пару протилежних за ним слів. При цьому самі ці слова мають досить цікаве оформлення. Вони виглядають як шматочки пазлу – дитячої розвиваючої гри, де картинка розділена на купу маленьких шматочків, які приєднуються одне до одного за допомогою індивідуально пасуючих елементів. Оскільки кожне слово – частинка пазлу, таке оформлення є своєрідною підказкою для дитини, адже підходящий антонім до наданого слова буде не тільки мати протилежне лексичне значення, а й підходити до первинного слова, тобто приєднуватись до його частинки своїми. Коли учень знаходить, вибирає та переміщує антонім до наданого слова, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим словом. Кожен рівень також супроводжується додатковими ілюстраціями, досить яскравими, щоб створити динамічний настрій захоплюючої гри.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.2
Вибираємо слова, протилежні за значенням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися