Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі риси є унікальними і притаманними тільки одному-двом істотам чи обʼєктам, але більшість рис все ж можуть бути спільними для багатьох предметів. Це робить прикметники, які називають ці характеристики, більш універсальними за вживані. У ході виконання цього завдання учень шукатиме спільні ознаки у тварин. Тематика звірів, птахів та плазунів вибрана тому, що для учня все живе особливо цікаве, а відтак і урок, який повʼязаний з природою та живими істотами, учень запамʼятає надовго. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох тваринок. Вони не просто розміщені в ряду, а намальовані на фоні природи, і кожен звір чи птаха чимось відрізняються від інших. Вони виглядають природньо завдяки різним позам, а також розміщенню, наприклад, птаха сидітиме на дереві, а лисичка – біля нірки. У завданні, формулювання якого міститься над малюнком, вказано спільну ознаку, за якою треба знайти та виділити деяких з тварин. Слово-ознака має форму прикметника. Дитина читає завдання, зосереджується саме на ньому, після чого знаходить кожну тваринку, яка має цю характерну рису. Таким чином дитина розуміє, що прикметники можуть використовуватись для узагальнення речей та обʼєктів за певною характеристикою або якістю. Крім того, учень має правильно назвати тваринку і прикметник, що її характеризує. Наприклад, лисичка «пухнаста», а їжак «колючий». Тож це завдання також може допомогти краще засвоїти граматичні категорії прикметників, а саме – категорію роду, адже дитині варто проговорювати словосполучення, де назва тваринки сусідствує з прикметником.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.4
Вибираємо тварин за спільною ознакою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися