Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звуки української мови діляться на голосні і приголосні. Останні також діляться на глухі та дзвінкі. Характеризувати їх можна за назвою: глухі звучать приглушено, в них більше шуму, ніж голосу, тоді як в дзвінких навпаки при творенні голосу значно більше, ніж шуму. Якщо минула вправа була присвячена роботі з дзвінкими приголосними, то ця – глухим. При цьому дане завдання, оскільки воно є одним із перших мовного курсу, теж має дуже сильний акцент на ігровому аспекті. На екрані зображено ряд предметів. Всі малюнки різноманітні та деталізовані. Над кожним є своя активна кнопка. Коли дитина натискає на неї, то чує слово, котре є назвою для свого предмета. У завданні, формулювання якого є над предметним рядом, міститься літера, яку треба знайти у цих словах. Цікаво, що подається інформація не прямо до дитини, а через персонажа – вже знайомого за попередніми курсами розумного червʼячка. Цей симпатичний червʼячок-вчений шукає у цих словах певну конкретну літеру. Дитина має порахувати, скільки разів вона (а разом з нею і цей червʼячок) почули звук, який передається на письмі цією літерою, після чого ввести у порожню клітинку під предметним рядом відповідне число. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап до нового подібного завдання з іншою літерою та новими обʼєктами на малюнку. Важливо, що шукати і рахувати треба тільки глухі приголосні. Хоча акцент дається не на цьому, але, рухаючись між етапами завдання, дитина навчиться розпізнавати такі звуки та відрізняти їх від інших.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.4
Вивчаємо глухі приголосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися