Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попри те, що будь-яка дитина цікавиться такими речами як тваринки, інші країни та цікаві історії, побут і щодення дитячого життя обертається здебільшого в одних і тих самих локаціях. Вивчити всі ті слова, що повʼязані зі знайомими місцями та діями – ось, що є першою задачкою для дитини, яка вже знає певну теорію, повʼязану з її рідною мовою. Коли учень вже знає вчення про частини мови, знає про граматичні особливості кожного виду самостійних слів, то залишається тільки розширювати словниковий запас, щоб ці знання використовувати на практиці. Цьому й присвячено цю вправу. У ході її виконання дитина буде повторювати та закріплювати в памʼяті ті обʼєкти, які так само, як і домашні побутові речі, оточують її щодня – транспортні засоби. Адже дитина кожного дня виходить з дому та бачить машини, вантажівки, інколи – трактори та мотоцикли, а в небі час від часу зʼявляються літаки. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься малюнок міського пейзажу, де головне, центральне місце відводиться дорозі. По ній їдуть машини різного виду та інші транспортні засоби. У завданні, формулювання якого є над малюнком, названо той обʼєкт, який треба знайти. Дитина читає завдання, згадує, як, скажімо, виглядає трактор, після чого просто знаходить його зображення на екрані та виділяє його. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Проте там не тільки зміниться слово у завданні (а відтак і обʼєкт пошуку), а буде інший малюнок. Зміна його деталей – не просто декоративний прийом, який має посилити цікавість учня до виконання вправи, а й те, що стимулює увагу дитини зосередитись.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.6
Вивчаємо транспорт
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися