Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже знає дитина, кількість складів у слові повʼязана з кількістю голосних: скільки голосних, стільки й складів. Але як бути з приголосними? Правило загальне для всіх: до голосної приєднується попередній приголосний звук, якщо він, звісно, є в наявності у конкретному слові. Якщо ж після голосної теж є приголосний, то дивитись треба далі. У випадку, якщо цей приголосний один, тобто останній, а також якщо після приголосного ще один подібний звук, то і він приєднується до голосної. Головне – щоб після приголосного не було голосного. Але якщо після нього голосний є, то в такому випадку цей приголосний кріпиться саме до нього. Отже у деяких випадках приголосні оточують голосну з двох сторін, а іноді – тільки з однією. Перший випадок називається закритим складом ,а другий – відкритим. У ході виконання цього завдання дитина буде вивчати відкриті склади. На екрані перед учнем міститься робоча зона, у якій вже є одна літера. Біля робочої зони є персонаж, який, втім, виконує суто декоративні функції і робить завдання більш інтерактивним. До букви, що вже є в цій зоні, треба прикріпити іншу, вибравши її з-поміж кількох варіантів, таким чином, щоб утворився відкритий склад. Літери оформлені як частинки пазлу. Це досить цікавий спосіб подання даної інформації, адже по вигинах частинок пазлу можна зрозуміти, які саме літери підходять, тож у візуальному оформленні міститься підказка. Коли дитина вибирає потрібну літеру, то проходить на наступний етап вправи.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.9
Вивчаємо відкриті склади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися