Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання продовжує низку вправ, присвячених тренуванню вміння дитини визначати кількість звуків у слові. Цього разу учень буде рахувати число голосних. На екрані перед дитиною міститься деталізований та якісний малюнок – новий на кожному наступному етапі. Над ним міститься кнопка, натиснувши на яку дитина почує певне слово, котре є назвою одного з елементів ілюстрації. Як і у попередній вправі, обʼєкт, який треба опрацювати, зображується не на передньому плані, що робить завдання досить цікавим і навіть надає їй певного сюжетного оформлення. Біля малюнка є цифри. Вони є варіантами відповіді на питання про кількість голосних звуків у слові. Учню треба порахувати всі голосні, в тому числі і ті, які повторюються. Коли дитина це робить і вибирає цифру, яка, на думку учня, відповідає кількості голосних, то проходить на наступний етап до нового малюнка. Те, що слово подається саме в аудіоформаті, є важливим для того, щоб дитина навчилась опрацьовувати саме звуки усного мовлення, а вже після цього використовувати для позначення їх на письмі відповідні літери. Хоча це завдання за своєю механікою дуже подібне до попереднього, формат подачі інформації та виконання вправи досить цікавий, адже з числом треба виконати додаткові дії, а не просто натиснути на цифру. Наприклад, якщо слово, в якому треба порахувати голосні, це «помідор», і тримає його кухар, то відповідну цифру за числом голосних треба перемістити в другу руку цього персонажа.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.13
Визначаємо кількість голосних у слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися