Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Приголосні звуки відрізняються від голосних тим, що при їхньому творенні використовується не тільки голос, а ще й шум, тобто застосовуються різні елементи мовленнєвого апарату (губи, зуби, язик), які заважають виходу повітря при вимові, що корегує звучання звуку. Відрізнити голосні від приголосних найлегше. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься робити це, а також паралельно визначати кількість приголосних звуків у слові. На екрані на кожному етапі вправи перед дитиною міститься зображення того чи іншого обʼєкта. Ілюстрація багатоскладова і цікава, у ній навіть є певні початкові елементи сюжетної основи. Над малюнком міститься кнопка, натиснувши на яку дитина почує назву зображеного обʼєкта. Цікаво, що малюнок завжди зображує кілька додаткових елементів, окрім головного. Наприклад, якщо йде мова про сонце, то його зображення буде знаходитись на мольберті художниці, а якщо на екрані турист – то тільки поряд з чимось цікавим та старовинним. Велика кількість елементів та висока якість їх зображення робить вправу більш цікавою з візуальної точки зору. Отже, учень чує слово. На слух він має порахувати кількість приголосних звуків, відрізнивши їх від голосних. Під малюнком міститься кілька варіантів відповідей на питання про кількість приголосних. Учень вибирає той, який вважає правильним, щоб перейти на наступний етап до нового малюнка.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.12
Визначаємо кількість приголосних у слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися