Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розділення на світ древній, старомодний та на світ сучасний є марним та досить неприроднім. Насправді більшість атрибутів сучасного життя, які повʼязані з сучасними технологіями, просто полегшують людям побут та виконання багатьох справ (що здебільшого корисно і добре, хоча й не завжди), але зміст цього життя не змінюється – людям завжди важливо мріями, вивчати навколишній світ, виражати свої думки. І у традиційній культурі є немало древніх атрибутів, які, попри ілюзорну простоту, містять важливий внутрішній зміст, який підкреслює цілісність та єдність людей крізь час. Тож між минулим і теперішнім нема протиріччя – є лише рух, що підкреслюється людським прагненням до пізнання того, що її оточує. Зокрема – вінки. Їх плели століття тому, плетуть зараз і будуть робити це в майбутньому. Вінки є старовинним символом української культури, а також – можливістю дізнатись щось нове про рослини, трави та, звісно, квіти. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме з текстом, який є описом квітки, котра використовується у плетінні вінків досить часто. На кожному етапі завдання перед учнем буде новий опис іншої такої квітки, але завжди – традиційної для вінків українців. Опис має формат довідки з енциклопедії. Речення досить короткі, метафор майже нема, а звʼязок між фразами особливо міцний завдяки саме так званим неповним реченням. Це коли у попередньому реченні називається обʼєкт, а в наступному його назви вже нема, хоча присудок все ще відноситься до нього. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вибрати серед квітів, зображених під текстом, ту, про яку йде мова. Малюнки квітів доповнюють візуальний ряд та роблять вправу цікавою з будь-якої сторони.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.2
Знайомимось з квітами віночка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися