Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Найпершими займенниками, які вивчає дитина, є особові, адже їх призначення зрозуміти найпростіше: вони використовуються для того, щоб замінити назву предмета відповідним словом, яке співпадатиме з ним граматично за категоріями роду, числа і відмінка (ці займенники змінюються за відмінками). У ході виконання цього завдання дитина закріпить навички вибору підходящих займенників, але робитиме це у вправі, що має сильний ігровий аспект. Це робиться для того, аби учню було цікаво вивчати цю тему. На екрані перед дитиною міститься малюнок – новий на кожному етапі завдання. Цей малюнок є не просто набором не повʼязаних між собою елементів, а повноцінною ілюстрацією з фоном та великою кількістю деталей. Займенник, що вказано у завдані, використовується як критерій відбору. Серед всіх зображених на малюнку обʼєктів є тільки один, назву якого можна замінити на цей займенник. Дитина вивчає всі обʼєкти та підставляє замість їхніх назв це слово. Займенник та назва предмета мають узгоджуватись у роді та числі. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання. Оскільки назви деяких обʼєктів дитина може не знати (або ж не знати, яку саме форму назви використати), біля кожної деталі є активна кнопка, натиснувши на яку учень почує відповідне слово. Тож візуальний ряд доповнюється звуковим, а слово-займенник у завданні вказано літерами – це все створює цілісну картину у свідомості дитини, що дуже важливо для розвитку мовленнєвих здібностей.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Знаходимо предмети
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися