Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники виступають як частини речення. Вони розширюють поле інформації, роблять повідомлення більш докладним і повним, приєднуючись до іменника, який описують тим чи іншим чином. Досі дитина працювала здебільшого з окремо взятими прикметниками, але тепер їй доведеться навчитись працювати з ними у контексті. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи міститься зображення нового речення. Воно не надто велике – у ньому лише один прикметник, який описує іменник. Роль членів речення описує граматика, тож особливо поглиблюватись у цю тему дитині зарано – досить і того, щоб учень вмів розпізнавати прикметники з-поміж інших слів у реченні. Вже знаючи, яке значення мають ці слова, дитина керується трьома сторонами прикметників: лексичним (шукаючи слова, які описують якості та приналежність), граматичним (шукаючи слова, що мають притаманні прикметникам закінчення, наприклад «-ий» для прикметника чоловічого роду однини) та за допомогою правильно поставленого питання. У завданні, яке подається над реченням, міститься акцент саме на третьому способі, як на найбільш легкому. Учень по черзі задає питання, вказане у завданні, всім словам, які є в реченні. Те слово, для якого це питання доречне, і яке на нього відповідає, і є прикметником, котрий шукає дитина. Після того, як учень його знайде та виділить, почнеться наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з новим реченням та іншим прикметником у ньому. Кожне речення супроводжується набором малюнків, які мають зробити вправу більш цікавою з візуальної точки зору.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.9
Знаходимо ознаки в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися