Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сполучники – слова, які не мають свого самостійного лексичного або граматичного значення. Натомість вони служать для побудови звʼязків між словами та реченнями. В залежності від використаного сполучника самостійні слова з обох його боків можуть перелічуватись, протиставлятись тощо. Тож те, який саме сполучник є у реченні, впливає і на його значення, хай навіть сам сполучник, вирваний із контексту, своє значення втрачає. Завдяки цій вправі дитина тренуватиметься знаходити у реченні це слово. Перед учнем на екрані речення – нове на кожному етапі завдання. Дитина уважно його читає і знаходить сполучник. Зробити це треба саме за значенням: дитина має зрозуміти, яке слово сполучає ознаки, дії чи предмети, встановлюючи між ними певний звʼязок. Крім того, сполучники здебільшого короткі, хоча цей критерій оманливий, адже є немало коротких за розміром самостійних слів. Коли дитина зробить свій вибір, то пройде на наступний етап завдання, де буде інше речення та новий сполучник. У цій вправі учень здебільшого працюватиме саме з тими з них, які використовуються для повʼязування однорідних членів речення в ряд, для переліку або обʼєднання. Оскільки число таких сполучників в українській мові досить обмежене, виконуючи цю вправу, учень познайомиться з практично всіма ними. Це допоможе в майбутньому впізнавати такі слова та краще розуміти їхню роль, а відтак – і речення ,в яких ними користуються.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.1
Знаходимо слово, яке сполучає ознаки, дії чи предмет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися