Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою слів можна виразити різні сторони життя. Деякі слова називають предмети та явища, інші – описують їх. Є слова, що використовуються для позначення вже названих обʼєктів, а є такі, котрі використовуються для опису обставин виконання певних дій чи для того, щоб передати саму дію. Всі ці слова підрозділяються на частини мови згідно з тим, що вони значать. У ході виконання цього завдання дитина зосередиться на опрацюванні тих слів, котрі означають предмети. На екрані перед учнем міститься багатоскладова ілюстрація, на якій зображено персонажа-лучника (нового для кожного наступного етапу), біля якого є кілька стріл. Кожна така стріла підписана. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб обрати ту стрілу, яка підписана словом, що означає саме предмет, а не дію чи якість обʼєкта. Коли дитина зробить свій вибір, то має направити цю стрілу в яблучко, тобто в центр мішені. Зробивши такий постріл, учень проходить на наступний етап завдання, де треба буде серед інших варіантів знову знайти ту єдину стрілу, слово на якій означатиме предмет. Ця вправа знайомить дитину з диференціацією слів, на якій базується розділення самостійних частин мови. Для назви предметів використовуються іменники, хоча їхня роль дещо ширша. Але учню слід знати, що всі слова, за якими він полює, виконуючи це завдання, належать саме до цього виду.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Знаходимо відповідність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися