Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ні для кого не секрет, що слова в українській мові діляться на більш маленькі частини — склади. Важливо розуміти, що склад може утворюватися з одного або кількох звуків, серед яких обов’язково є голосний, оскільки він становить основу складу. Це означає, що скільки голосних є у слові, стільки воно матиме й складів. Те, що слово можна ділити за складами, учень знає із самого малечку. Склади важливі не тільки для їх правильного наголошування, а й для того, щоб грамотно переносити слова під час написання текстів. Однак, іноді трапляються досить складні випадки поділу слова на склади. Наприклад, є такі слова, які не діляться на склади взагалі. Саме про них і йде мова у цьому уроці. Під час кожного етапу перед учнем стоятиме завдання вибрати із запропонованих слів лише декілька таких, які не діляться на склади для переносу. На екрані школяр побачить яскраве коло із п’яти слів. Деякі з них легко розбиваються на склади, а от інші — розбивати на частини не можна. Які саме не розкладаються — дитина має проаналізувати, вибрати та натиснути на них, після чого натиснути на кнопку «Готово». Якщо все правильно, учень переходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Вибираємо слова, які не діляться на склади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися