Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Оскільки діалог є особливим текстовим форматом, бо переносить на письмо живу розмову між людьми, у ньому трапляються слова, які рідко можна побачити у звичайних реченнях. Ця вправа акцентує на них увагу дитини та дозволяє дещо розширити їхній арсенал. На екрані перед дитиною міститься зображення діалогу, у якому пропущено низку слів. На місці слів, яких бракує, є порожнини, але навіть без них зміст переданої на письмі розмови залишається досить зрозумілим. Пропущені слова — іменники в кличному відмінку та вставні конструкції, що мають емоційне забарвлення. Без них діалог не лише формалізований та сухий, а й менш змістовний. Під діалогом є набір слів, які розташовані в довільному порядку. Дитина вибирає до кожної порожнини те слово, що підходить за своїм значенням та роллю, яку воно відіграє в реченні. Коли школяр заповнить усі порожні ділянки, то зможе оцінити, наскільки важливими в спілкуванні є всі ці слова — імена, кличні форми, слова, що виражають впевненість, радість та смуток тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Доповнюємо діалог
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися