Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Один із найцікавіших періодів в історії Нового Світу — це період Дикого Заходу, коли територія нинішніх США, Канади й Мексики тільки освоювалася першопоселенцями, мандрівниками й тими, хто шукав кращої долі. Діти часто цікавляться цим періодом, адже життя тоді було сповнене пригод. Ця вправа пропонує дізнатися щось більше про той час у формі аудіювання. Перед учнем міститься малюнок, що тематично пов’язаний із темою Дикого Заходу. Над ним — активна кнопка. Школяр натискає її та чує короткий текст. У малюнок як частина композиції вписані слова, наприклад, назви особливих місць на Дикому Заході. Школяр вибирає ті з них, які пролунали в поданому тексті, щоби пройти на новий рівень. Завдяки цьому інформація, яку дізнається школяр, краще запам’ятовується, а отримані відомості поглибшать знання про історію, культуру та географію Нового Світу, актуальні й зараз. Також ця вправа розвиває вміння сприймати інформацію в усній формі та вичленовувати в ній окремі елементи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.3
Дикий Захід
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися