Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Складні слова використовуються в різних сферах життя і є більш вживаними, ніж може здатися на перший погляд. Наприклад, іноді вони вживаються для того, щоб описати професію одним словом або ж для того, щоби посилити якість чи ж надати опису потрібного відтінку. Завдяки цьому завданню дитина познайомиться з різноманітними складними словами, і до того ж вправа має ігрову форму. Дитині пропонується відповісти на питання журналіста. Наприклад, той питає, хто вирощує хліб. Навіть якщо дитина не знає назву цієї благородної професії, серед слів самого питання є підказка. У назві цієї професії має бути слово «хліб», отже повністю вона звучить як «хлібороб». Варіантів відповіді дитина не має. Натомість учень мусить сам вписати потрібне слово в каркас, що є під питанням. Кількість клітинок підказує число букв у слові. Учень або згадує слово, яке десь чув, або навіть сам його творить згідно з нормами української мови, користуючись питанням як головною підказкою, бо в ньому завжди є слово, що входить до складу відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Гра «Хто що робить?»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися