Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок дещо повторює попередній за принципом вивчення граматики. Учень вже знає, які іменники мають лише категорію однини, а тому зорієнтуватися йому буде вже не так складно. Окрім розуміння того, що існують такі іменники, що вживаються виключно в однині, важливо знати, що деякі іменники все-таки можуть мати форму множини. Подібне може траплятися у таких випадках: власні назви вживаються для узагаль­нення ряду осіб, предметів, країн, міст (родовід Богуни); загальні назви передають узагальнення (всі лиха) або вказують на сукупність предметів (співали дуби); географічні назви вжиті в переносному значенні, у такому разі їх пишуть з малої літери (осягали еверести літератури) тощо. 
    Завдання, яке ставиться перед шестикласником у грі «Наукове шоу», полягає у тому, щоб допомогти аніматору провести дослід. Для цього потрібно буде вибрати на столі лише одну з трьох колб, на якій написаний іменник, що вживається виключно в однині, та натиснути на неї. У цьому випадку це буде назва справжнього хімічного елементу. Отже, окрім того, що учень ще раз навчиться знаходити іменники із формою однини, він дізнається про існування різноманітних хімічних елементів, що для шестикласника є справжньою знахідкою. Після того, як завдання буде виконане, школяру залишається тільки натиснути на кнопку «Готово» та перейти до нових дослідів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.3
Гра «Наукове шоу»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися