Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Цей урок виконаний в стилі гри і має розважальний характер, але його суть пов’язана із актуалізацію знань дитини з теми «Загальні і власні назви». Метою його є на конкретних словах відпрацювати цю тему, вдосконалити вміння аналізувати і співставляти мовні явища.

    Загальні іменники — це назви, що є спільними для ряду однотипних істот, предметів, явищ, понять, а власні іменники — індивідуальні назви одного з ряду однотипних предметів чи єдиного існуючого в природі. Власними назвами є прізвища, імена, географічні назви, назви високих посад, свят, установ, почесні звання, назви газет, журналів, книг, видавництв. Наприклад: хлопець — загальна назва, а Максим — власна.

     На екрані перед учнем знаходиться театральна сцена, де йде вистава. Дитина має порахувати, скільки загальних і власних назв звучить в кожному слайді. Для цього потрібно прослухати всі іменники, натиснувши по черзі на кожного з учасників вистави. Під сценою на білому фоні є спеціальні віконця, куди учень має вписати потрібні цифри. Щоб перейти до наступного слайду, потрібно  натиснути кнопку «Готово» під ілюстрацією.

     Проходячи всі етапи уроку, дитина на практиці тренуватиметься визначати загальні і власні назви на слух. Крім того, такі завдання чудово розвивають увагу і логічне мислення.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Гра «Нумо, порахуй!»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися