Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа підсумовує матеріал, який учень пройшов, виконуючи попередні завдання. Форма подачі інформації специфічна: замість того, щоб, скажімо, підбирати до фразеологізмів синонімічні сталі вирази, дитині відразу подається пара фразеологізмів, які претендують на роль синонімів, і вже сам учень вибирає, правильно їх визначили чи ні. Тож ця вправа має формат перевірки вже готової роботи, що діти люблять, адже відчувають себе на місці вчителів. На кожному етапі перед школярем міститься нова пара фразеологізмів, і поряд вказується, у яких вони стосунках — чи вони синонімічні, чи антонімічні. Дитина аналізує лексичне значення кожного з них, після чого робить відповідні висновки про те, чи дійсно наведена пара сталих виразів відповідає вказаному статусу. Ствердний та заперечний варіанти належать персонажам, які в цій вправі не просто прикрашають собою завдання, а є його інтерактивними елементами. За допомогою цієї вправи учень може зробити перший висновок щодо пройденої теми, аби перейти до більш глибокого вивчення фразеологізмів у мові.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.6
Гра «Правильно чи неправильно»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися