Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Гра «Утвори прикметник» створена з метою узагальнити всі знання дитини з теми «Прикметник як частина мови». Впродовж виконання всіх етапів уроку учню знадобляться не тільки знання про цю частину мови, а також вміння логічно мислити і проводити паралелі між іменником, набором літер і малюнком-підказкою.

    У завданні потрібно перенести літери з барабана в клітинки і розташувати їх таким чином, щоб утворився прикметник, який в поєднанні з іменником, що говорить дитина-персонаж, створив би влучне словосполучення. Отже, учень читає іменник, дивиться, які літери є на барабані, та переносить їх по одній у правильній послідовності в клітинки над картинкою. В результаті дій дитини повинен утворитися прикметник, який має такий же рід і число, що й іменник, який вимовляє персонаж.

    Окрему увагу потрібно звертати на картинки, бо в цьому уроці вони виступають підказкою, які полегшують дитині виконання завдань.

    Отже, утворюючи в кожному слайді новий прикметник, учень не тільки повторює все, що він знає про цю частину мови, узгоджуючи її в роді і числі з іменником, а й вдосконалює свою кмітливість і поповнює словниковий запас.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.7
Гра «Утвори прикметник»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися