Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досить часто дитина може переплутати прийменник, який вживається окремо від слова, з частиною самого слова, котра виглядає так само й є частиною його морфемного складу. Прийменник пишеться окремо, бо є іншою частиною мови, залежною, але окремою, тож учень іноді допускає помилки, пишучи щось на кшталт «на справді» або «на довго». У процесі виконання цього завдання учень має запам’ятати, що у випадку з багатьма прислівниками «на» є частиною їхнього морфемного складу, а тому пишеться разом із рештою слова. Щоб учень запам’ятав цей урок та конкретні слова, які в ньому будуть, це завдання має ігрову форму. На екрані перед дитиною міститься зображення ігрового поля, де є переплутані стежки. Учень має допомогти добрій відьмочці дійти до того слова, яке написано правильно. Спочатку учень аналізує слова, серед яких без помилок написане лише одне. Це є підказкою, адже правильна дорога тільки одна, й учень розуміє: більшість слів написані з помилкою, яку слід запам’ятати, щоби не вживати її більше. Потім учень відслідковує, яка доріжка веде від правильно слова до відьмочки й допомагає їй прокласти маршрут.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.16
Гра «Відшукай правильний шлях»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися