Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Урок «Знаходимо перлину» познайомить учня зі п’ятьма основними способами словотвору і навчить застосовувати свої знання на практиці: знаходити слово, утворене потрібним способом.

    У сучасній українській мові існує шість основних способів творення нових слів. У цьому уроці розглядається п’ять із них. Префіксальний (слова утворюються за допомогою префікса: ліс – праліс), суфіксальний (за допомогою суфікса: кобза – кобзар), суфіксально-префіксальний (за допомогою префікса і суфікса одночасно: рука – нарукавник), а також безафіксний (за допомогою відкидання суфіксів і закінчень: переходити – перехід) та складання основ (поєднання кількох основ у цілісне слово: ліс, смуга  – лісосмуга).

    На екрані перед дитиною частина морського дна. Учень має допомогти русалці знайти мушлю з перлиною. Над картиною міститься завдання, де вказано, слово, з яким способом творення, потрібно шукати на мушлі.

    Дитина читає умову, аналізує слова на мушлях і натискає на потрібну. Вибір потрібно робити уважно, бо відповідь зараховується одразу після натискання.

    Отже, переходячи від слайду до слайду, дитина засвоїть 5 основних способів творення нових слів, а також тренуватиме вміння зосередитись і розширить словниковий запас.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.9
Гра «Знаходимо перлину»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися