Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Теорія підтверджує практику, тож знання правил є важливим для того, щоби правильно використовувати засоби мови. Цікаво, що іноді явища, які візуально здаються тотожними, насправді належать до різних правил. Наприклад, це стосується складних слів, що використовуються з дефісом. У процесі виконання цього задвання дитина навчиться розпізнавати, завдяки якому правилу використовується дефіс у конкретному випадку для побудови складного слова. Перед учнем міститься зображення формулювання двох правил. Школяр читає кожне та розуміє, який приклад підійшов би до нього. Варіанти прикладів наведені нижче. Це слова, які пишуться через дефіс, але кожне — завдяки лише «своєму» правилу. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає в тому, щоби перенести приклад до того привали, якому він належить. Це дасть змогу краще запам’ятати правила та зрозуміти різницю між різними, хоча і схожими нормами українського правопису складних слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Переносимо слова до відповідного правила
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися