Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Завдяки знанням, присвяченим простому реченню, дитина вже знає, як шукати граматичну основу. Наприклад, знає про те, що підметом може бути лише іменникова частина мови (за рідкісним винятком) у називному відмінку, а присудком здебільшого є дієслово, що називає дію, яку виконує підмет. У складному реченні граматичні основи дві, але знайти їх іноді не так легко, адже автор висловлювання, аби уникнути однотипності у своїх словах, може використовувати різний порядок слів, займенники тощо. У цій вправі школяр тренуватиметься знаходити граматичні основи складного речення, якими б вони не були. Дитина бачить на екрані таке речення — інше для кожного наступного етапу. Під ним — умовні позначення для граматичної основи: однією суцільною рискою треба підкреслити підмет, двома паралельними — присудок. Учень знаходить граматичну основу в першому реченні, а потім — у другому, зважаючи на різні тонкощі, наприклад, на те, що частка «не» теж є частиною присудка, адже вона приєднується до дієслова. Виконати це завдання нескладно, але важливо, адже це дозволить краще зрозуміти структуру складного речення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.4
Підкреслюємо граматичні основи речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися