Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

 

Ця вправа продовжує тренувати дитину в розпізнаванні різних випадків написання складних слів. Складність цієї теми полягає в тому, що не досить просто проаналізувати морфемний склад. Важливо зрозуміти, як поєднані слова співвідносяться, чи є вони рівноцінними, чи можна між ними вставити сполучник тощо. Тому для того, щоби правильно писати такі слова, необхідно кожного разу згадувати відповідні правила. Цікаво, що слова можуть бути подібними, навіть мати однакові частини, але писатися по-різному, і ця вправа демонструє таке явище. Учень бачить перед собою кілька складних слів. Над ними — порожня робоча зона. У завданні міститься вказівка про те, які слова слід перемістити до робочої зони: ті, що пишуться разом, або ті, що пишуться через дефіс. Наприклад, слово «західноукраїнський» пишеться разом, тоді як «південно-західний» уже містить у собі дефіс, хоча в обох є спільний корінь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.11
Правопис складних слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися