Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Слова іншомовного походження увійшли до активного словникового запасу української мови, залишивши певні елементи, характерні для мови, з якої вони прийшли. Водночас, щоб стати частиною нашої мови, вони мають підкорятися певним фундаментальним правилам, наприклад, тим, які пов’язані з фонетикою.

Це робить правопис іншомовних слів дещо специфічним, і дитині залишається лише вивчити, як правильно їх писати. Цьому присвячено надану вправу. Перед учнем міститься набір слів іншомовного походження. На кожному етапі до цього набору можуть входити як власні, так і загальні назви, деякі з яких настільки звичні, що дитина навіть може не знати, що слово прийшло до української мови з іншої. У кожному слові пропущено одну літеру, написання якої може викликати сумніви. Випадки не надто складні, тож, керуючись власним досвідом або знанням правил чергування голосних та приголосних, дитина зможе вписати потрібні літери в усі слова.

Користь від цього завдання в тому, що дитина запам’ятає правопис цих слів, щоб не допускати помилок при використанні таких слів у спілкуванні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.11
Правопис слів іншомовного походження
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися