Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Під час виконання цього уроку дитина має узагальнити всі знання з теми «Будова слова». Вона повинна допомогти персонажам розібрати слово на екрані телевізора за будовою, тобто виділити всі значущі частини слова: корінь, префікс, суфікс, закінчення. Основа слова виділяється автоматично. Слід також пам’ятати, що в українській мові існують слова, які мають нульове закінчення.

    Перед учнем на екрані частина кімнати з телевізором і дві дитини, яким треба допомогти розібрати слово за будовою. Щоб це зробити, потрібно спочатку натиснути на значущу частину слова під картинкою, а потім вибрати всі літери, які до неї належать. Після того, як дитина це зробить, і навколо слова з’являться всі умовні позначки, потрібно натиснути кнопку «Готово». І з’являться нові персонажі та нове слово для розбору.

    Пройшовши всі етапи цього уроку, дитина остаточно закріпить свої знання з теми «Будова слова», навчиться правильно визначати всі значущі частини слова, аналізуючи його складові і добираючи споріднені слова, а також його форми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Розбираємо будову слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися