Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Діалог передає розмову, тож, як і інші особливі мовні структури, він має певні пунктуаційні атрибути, що дозволяють краще розуміти його зміст. Наприклад, коли людина починає щось говорити, перед її словами, які починаються з нового рядка, ставиться тире. Наявність цих знаків є важливою, але ще більш вагомою є смислова структура. Оскільки діалог передає розмову, якщо одна репліка закінчується питанням, тоді слова іншої людини має починатися з відповіді на нього. На екрані перед учнем міститься діалог, репліки в якому переплутані. Під ним — малюнок, що ілюструє самих співрозмовників та ситуацію, у якій вони містяться, наприклад, двоє колег на роботі. Це дозволяє краще орієнтуватися в репліках. Дитина має відновити їхній правильний порядок, звертаючи увагу на зміст реплік. Наприклад, починатися розмова має з привітання, а от уже наступні репліки треба пов’язати між собою за сенсом. Це дозволить дитині краще зрозуміти, як будувати діалог залежно від ситуації, тому ця вправа корисна і для вивчення теми діалогів, і для розвитку комунікативних здібностей учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.4
Розставляємо репліки відповідно до змісту розмови
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися